Görüntü Sistemleri

Sude Sound Görüntü Sistemleri, Projeksiyon Kiralama

Görüntü Sistemleri/ Projeksiyon KiralamaOrganizasyonlarınızda kendinizi daha iyi ifade edebilmenin en etkili yolu görüntü sistemidir.

Yüksek çözünürlükte 2.000 ila 30.000 Ansi Lumen arasındaki DLP ve LCD projeksiyon cihazlarımızla kiralama hizmeti vermekteyiz.

Farklı lens seçenekleri görüntüyü her mesafeden istediğiniz büyüklükte perdeye aktarabilme imkanı vermektedir.

Teknolojinin son ürünleri ile donatılmış teknik ekipman parkına sahip olan firmamız sizlere çözüm ortağı olmaya hazırdır.

 

Sude Sound Görüntü Sistemleri, Plazma Kiralama

Sude Sound Görüntü Sistemleri / Plazma KiralamaOrganizasyonlarınıza etkileyici ve teknolojik bir hava katmak istediğinizde, yer sorunu olan mekanlarda duvara monte edilebilen yada estetik ayakları üzerinde durabilen en ideal görüntü ekipmanıdır. Sude Sound; Performans olarak geniş ve en gelişmiş ekipman seçenekleriyle müşterilerilerimize hizmet vermekteyiz.

 

 

 

Sude Sound Görüntü Sistemleri, LED Ekran Kiralama

Sude Sound Görüntü Sistemleri, LED Ekran Kiralamaİndoor & Outdoor  LED display modellerimizle  gece ve gündüz ortamlarında rahatça görülebilen, iklim şartlarından etkilenmeyen  modüllerin birleştirilmesiyle oluşan, çeşitli ebatlarda kurulabilen görsel teknoloji dünyasının en yeni ürünü olan görüntü sistemleri ile kiralama hizmeti vermekteyiz.

Konser,fuar,lansman, defile, TV showları ve kurumsal organizasyonlarda en çok tercih edilen sistemdir.

 

 

Sude Sound Görüntü Sistemleri, Dataton Watchout

Sude Sound Görüntü Sistemleri, Dataton WatchoutWatchout sistemiyle yüksek çözünürlükte projeksiyonlar,gelişmiş bilgisayar ağ teknolojisi ve ara ekipmanlar kullanılarak , sunumlarınıza etkileyici görüntü kalitesiyle farklı bir boyut kazandırmaktayız.

Birkaç projeksiyon’un kullanıldığı bu sistemde,kesişme noktalarını otomatik ve gerçek zamanlı yok ederek görüntüleri sınırsız genişlikte açabilir,yüksek çözünürlüklü tek bir görüntü haline getirebiliriz.

Dataton Watchout sistem aynı zamanda Led Display,Plazma,Video Wall vb.ekipmanlarla birlikte kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 SUDE SOUND Ses Işık ve Görüntü Sistemleri                                                     Designed By KEB