Ses Sistemleri

Karanlık sahneleri aydınlatmada gün ışığı ile yarışın.Teknolojinin yarattığı en üstün ışık sistemleri ve Profesyonel Ses ekipmanları ile gösteri dünyasının kesiştiği noktada,Tüm Görselliği ve profesyonelliği ile Sude Sound eşsiz çözümler sunar….


Sude Sound;

 

Müzik aletleri , Ses, Işık, Görüntü ,
Profesyonel Satış, montaj ve proje taahhüt ve Kiralama işlerini yapar. Servis ve satış sonrası destek hizmetlerinin mükemmel olmasını çok uzun yıllardır yerine getirmiş ve misyon edinmiş bir firmadır. Keşif, montaj, uygulama konusunda
Kültür merkezi,konferans salonu,Spor salonu ,tiyatro,Çok amaçlı, Hastane, Okul, Sinema sistemi, bar, disko, düğün salon ve restaurantlara ideal çözümler sunabiliyor ve bu konuda uzun yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.
Canlı müzik sistemleri, ve sahne için açık yada kapalı alanlarda,en iyi performans ve başarı sağlayacak ürünlerle,en ucuz ,sisteminizi tasarlamak ve projelendirmek uzmanlık alanımızdır. Türkiye`nin en yaygın müzik merkezi mağazasında; amfi,ampli,mixer,sahne,podyum,simultane çeviri hizmetleri,telsiz ve kablolu,kablosuz,mikrofon,tavan tipi dekoratif kabin,duvar tipi dekoratif kabin, Audio Destek Aksesuarları,hoparlor,portatif ses düzeni, mevlütler ve mitingler de kullanabileceğiniz, megafon, megafonlar, mono, stereo, trafolu, trafosuz, anons anfisi, portatif şarjlı, aktif hoparlörler, sehpaları, ayakları, mikserler, Mixer, Power, kafa üniteleri, anfikatör, amfi fiyatları, mikser, ucuz 5+1, trafolu hoparler, acil anons, mikrofon, şarjlı, portatif, portatif, aktif kabin, kabin, horn, plastik kabin, halı kabin, sehpaları, ayakları, crossover, processorler, Mikser, hoparlörleri bulabilirsiniz.

Satışını Yaptığımız Markalar

JBL CROWN SHURE
RCF EAW SENNHEISER
MACKİE ALLEN & HEATH SUPERLÜX
TAPCO QSC KARSECT
BOWAY PEAWEY MİPRO
ECUE ART DIGI VOICE
ECLER G M BARDL
PROEL IC AKAİ
BEHRİNGER TELEVIC KLOTS
TONYLEE KRAMER SOMMER
DB ASL ACCÜ CABLE
DBX EXTRON LG
VOXOA SCREENLINE PİONEER
DETON AMERİCAN AUDİO SOUNDCRAFT
HPA AMERİCAN DJ ZECK
ALPHA AUDIO BAYER DYNAMİC QUE
COTİNA S MASTER NUMARK
SAMMİ COMMUNİTY NEUTRIK
RAM UNOFON İNTER M
XXL SHOW EAW
SPEKON ATEİS AKG
PENTON JEDİA ALESİS SELENIUM
TORQUE CM CİNEMA CELESTİON
SCORE PAUDİO CHİAYO
PRİMA JTS BİEMA
MONTARBO CAROL CAMCO
YAMAHA YOGA HK
ACOUSTIC-LINE NEXO WHARFEDALE
ASTRON TOA QUAD
DENOX DENON PRO DENON DJ
TAIDEN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© 2019 SUDE SOUND Ses Işık ve Görüntü Sistemleri                                                     Designed By KEB